IMHO Strona Główna IMHO
Forum nie tylko o muzyce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nie do wiary" wraca na antenę
Autor Wiadomość
stavanger 
Dzwonki

Wiek: 40
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-09-04, 21:46   "Nie do wiary" wraca na antenę

Kultowy program Macieja Trojanowskiego powrócił.
Emisja premierowego odcinka miała miejsce w niedzielę w TVN a dalsze odcinki będą emitowane w stacji TTV.


„Nie do wiary” zostało zdjęte z anteny w 2007 roku, w szczycie swojej popularności. Przez kolejnych pięć lat do osób tworzących redakcję NDW docierały listy, e-maile i telefony z prośbami, pytaniami, a czasem nawet kategorycznymi żądaniami natychmiastowego przywrócenia programu na antenę. Fora internetowe roją się od komentarzy związanych z programem, który ostatnią swoją emisję miał w lutym 2007 roku. Chociaż redakcja zrealizowała blisko trzysta relacji, wciąż docierały do niej kolejne sygnały, zgłoszenia i tematy. Widzowie programu stanowią liczną i wierną publiczność, dlatego z inicjatywy legendarnego już prowadzącego, Macieja Trojanowskiego, podjęto decyzję o reaktywacji zespołu oraz samego programu.

1 odcinek nowej serii:
http://www.youtube.com/watch?v=I67XkauGQlU

źródło: ttv.pl
 
     
chris975 
Fortepian


Wiek: 42
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 6809
Skąd: białe miasteczko
Wysłany: 2012-09-04, 21:55   

To dlaczego zdjęci wtedy z anteny jak było w szczycie popularności?
Co prawda nie oglądałem za często tego programu ale pan w muszce i oryginalna muzyka w tle nie dały o sobie zapomnieć :P
 
 
     
EliNe
Altówka


Wiek: 43
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 228
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2012-09-04, 21:57   

A ja bardzo lubiłam ten program. I tak mi się właśnie wydawało, że fragment przewinął mi się na TVN, ale sądziłam że to powtórki :P

Chętnie obejrzę nowe odcinki. :)
 
 
     
Krysia 
Fortepian


Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 7268
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-09-04, 22:02   

Masz racje Krzysiu. :)
Z początku oglądałam ten program nawet z zainteresowaniem. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że pan jest mistrzem budowania napięcia, z którego na końcu nic nie wynika. ;) Emocje niekiedy sięgały zenitu, żeby w końcowej fazie pęknąć, jak bańka mydlana. Jak zwykle bowiem puenta była przewidywalna. Niczego namacalnego nigdy w tych programach nie było, tylko gdybania cioci Kloci i świadkowie rodzaju: widzieliśmy UFO, tylko z udokumentowaniem tych wizji jakoś zawsze krucho. ;)
 
     
EliNe
Altówka


Wiek: 43
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 228
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2012-09-04, 22:15   

Podobną formułę tylko w zdecydowanie lepszej oprawie mają programy z serii "Ancient X files" emitowane na National Geographic.
Ostatnio oglądałam odcinek o Joannie D'Arc, która miała nie zginąć na stosie. Polecam.
LINK
 
 
     
stavanger 
Dzwonki

Wiek: 40
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-09-04, 22:22   

chris975 napisał/a:
To dlaczego zdjęci wtedy z anteny jak było w szczycie popularności?

„Nie do wiary” gościł na naszej antenie już od dawna. W pewnym momencie zaczęły wyczerpywać się tematy, formuła programu pozostawała niezmienna, a oglądalność nie wzrastała. Ekipa tworząca „Nie do wiary” była zgrana, wszystko od strony technicznej funkcjonowało dobrze. Zakończyła się jednak pewna misja, którą program miał spełniać, dlatego zdecydowano o zaprzestaniu jego dalszej produkcji - tłumaczył w lutym 2007 roku Andrzej Sołtysik - rzecznik prasowy TVN.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13